% 40 Varan İndirimler Başladı

By | 9 Mart 2018
Bodrum Ambar

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar, firmalarından yaza damga vuracak bir haberi yayınlıyoruz. Bu haber sadece Bodrum ilçesi için geçerli değil tüm Türkiye’ yi kapsayan büyük bir indirim projesidir. Bu bir başarı tablosu ve bu bir başarı grafiğidir. Tek bir nokta için bu büyük indirimi sunabilecek firma çıkmazken, şirketimiz bu büyük adımı tüm Türkiye adına, alanına, hizmetlerine atıyor.

Bodrum Ambar’ dan %40 İndirim Fırsatları

Ayrıntılı ve uzun sözleşmelere gerek yoktur. 

Bodrum Ambar, firmaları kuruluşunu gerçekleştirdiği ilk günden bugünlere kadar aralıksız hizmetin kapısını sizlere açtı. Her zaman için emek harcamaktan, vakit vermekten kaçınmadı ve en üst seviye hizmeti buldu ve sizlere sundu. Bunun ile de yetinmedi. Bilindiği üzere yaz mevsimlerinin, sezonlarının açılması ile birlikte özellikle yaz kesimlerinde yazlık yerlerde buna Bodrum öncülük ediyor, Ambar ve Nakliyat seferleri artmaktadır.

Fırsatçılık yaparak bu hareketli dönemden kazandığımızı kar saymıyor, tam tersi her iki nakliyeden bir tanesini şirketimiz karşılıyor. İlk nakliyeleriniz ilk taşıma işlerinizin indirim fırsatı, ikinci ve üçüncü seferlerde artıyor. Sayı arttıkça sizler de kazanıyorsunuz.

Ambar Kampanya Rakamları:

Bodrum Ambar

Bodrum Nakliyat Ambarı

  1. İlk seferiniz için şirketimiz sizlere %15 indirim sunar.
  2. İkinci ve üçüncü seferler için %30 indirim sunar.
  3. Üçüncü ve daha fazla seferleriniz için %40 indirimleri sunar.

Değerlerimiz ve grafiğimiz bu şekilde yer almaktadır. Yeterli bulmadığınız ve anlamadığınız noktalarda bizler daha fazla bilgi isteriz, dediğiniz kısımlar da şirketlerimizi arayabilir, takıldığınız yer için bilgi isteyebilirsiniz.

Muğla Ambar – İş Birliği

Her geçen gün daha fazla büyüyor, daha fazla mesafe kat ediyor ve daha fazla kurumsallaşıyoruz. Büyüdüğümüzün farkındayız, ilerlediğimiz ve ilk konumuz ile şuan ki konumumuz arasındaki farkı görebiliyoruz. Bizler bu noktaya sizler ile beraber emin adımlar ile vardık.

Muğla Ambar, bizler ile iş birliği kurabilir, bizler ile taşımacılık alanında yer alabilir mi?

Böyle bir düşünceye vakıf olunca, bizler bir firma ile anlaşma yapıp, vakit kaybı yaşayacağımıza neden kendi şirketimiz Muğla Ambar’ ı kurmuyoruz ki?

Herşey bu yanıt ile başladı şimdi nerede miyiz?

  • Muğla Ambar, firmaları kuruldu.
  • Muğla Ambar, firmaları Türkiye’ nin her bölgesine  her gün 68 araç yönlendiriyor.
  • Bodrum Ambar ve Muğla Ambar, tek bir merkezi noktadan yönetiliyor.
  • Bu iki firma birbirlerini temsil etmektedir.

Bodrum Ambar, kısaca değinmek gerekir ise sizler taşımacılık için doğru adrestesiniz bizler de konum olarak Muğla’ da doğru yerdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir