%50 İndirimler Şirketimizden

%50 İndirimler Şirketimizden

%50 İndirim ve Kampanya

50 İndirimler Şirketten

Bodrum Ambar, Türkiye’ nin her noktasına %50 indirimler ile yük taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Bu indirim ve kampanyaları şirketimiz belirli günler de değil tüm gün ve tam zamanlı bir şekilde aktif hale getirmiştir. 2018 Yılının tüm gününü 365 gününü kapsayan bu hizmetimiz, sizlere büyük indirimler ve büyük kolaylıklar getirmektedir. Şirketimizin sizlere verdiği tam donanımlı araçlar ve hizmette sınır tanımayan hizmet potansiyelimizi %50 indirimler ile kullanılır bir hale getirdik. Tamamen müşterileri memnuniyet opsiyonlu çalışmalar için projeler tanımlayan firmamız sizlere 7 gün 24 saat ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Bodrum Ambar – Fırsat ve Kampanyaları

Bodrum Ambar, Kalitesi

Bodrum Ambar, Kalitesi

Fırsat ve kampanyaları düzenleyen şirket danışmanlarımız sizler için daha fazla ne yapılabilir hizmetin peşinde olan şirketlerimiz yapılandırmaları ile birlikte sizlere güncel ve seviyeli bir hizmet akışı sağlamaktayız. Şirket Ceo’ muz sadece başarıya ulaşmak için değil, her iki hedefi de menzil de tutan çalışmaları faaliyete geçirmektedir. Hem başarılı hem de müşteri memnuniyeti opsiyon çalışmalar ile Muğla’ da başarının kapısını ardına kadar aralayan şirketlerimiz başarı başarıyı çeker, ile birlikte durmak yok yola devam deyimi ile hizmetlerine ara vermiyor, hız kesmiyor ve güncel bir şekilde tüm yüklerinizin taşımacılığını yapıyor.

Bodrum Ambar, kurumsal firmamız kurumsal hizmetler ile birlikte sizlere her zaman için başarılı bir hizmet ve kaliteli bir taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Yükleriniz ne olursa olsun, her zaman için garajlarımızda tam donanımlı araçlarımız bulunur. Yükleriniz korunaklı ve sistemli bir şekilde taşınır ve sigortalanır.

İndirim ve Kampanya Tarihleri

Bodrum Ambar, Hizmet Potansiyeli

Bodrum Ambar

Sektörü ne olursa olsun gün için de ne kadar indirim ve kampanya var ise hepsi belli gün içerisinde veya tarihler arasında olur. Örnek verirsek, bir mağazaya alışverişe gidiyorsunuz, 100 Türk Lirası üzerinde yaptığınız tüm alışverişe bir çek verirler ve bu çekler belli tarihler arasında gerçekleşir. Bu düzenleme tüm mağazalar, tüm firmalar tarafından böyle inşaa edilir.

Bodrum Ambar, şirketimiz ise bu süre gelen alışkanlıkları kırıp atıyor. Bizim hizmetlerimiz gün ve ay aralığında değildir. 2018 Yılının tüm gün, hafta ve aylarını kapsayan %50 indirim güncel bir şekilde 2019 yılının ilk gününe kadar geçerli olacaktır. Yapmanız gereken tek işlem çağrı merkezlerimize ulaşıp, kampanya ve indirim istiyorum diyerek, bir sözlü imza bırakmaktır. Geriye kalan işlemlerin tümünü bizler tamamlıyoruz.

Hizmetler ile şirketimizi yakından tanıyabilirsiniz…