Bodrum Ambar, Araçları

Kurumsal şirketimiz olan Bodrum Ambar’ ın daha önce ki yazılarında sizlere kendine ait özel ve tam donanımlı araçlara sahip olduğu konusunu değinmiştik. Bu makalemizde ise sizlere araçlarımızın tanıtımlarını, bilgilerini ve görsellerini aktaracağız. Bu makalemize gelene kadar şirketimiz hakkında tüm bilgileri edindiniz. Şimdi ise sizlere hizmetler sunduğumuz araçlar hakkında bilgileri edineceksiniz. Bu bilgiler sizlerin firmamızı daha kolay benimseminizi kolaylaştıracak ve hakkımızda ne kadar bilgi var ise kolay bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Bodrum Ambar – Araç Filosu

Bodrum Ambar, firmamız sektör içerisinde bulunan firmalara istinaden daha donanımlı ve daha sağlıklı araçlar ile hizmetler sunmaya dikkat eden kurumsal bir Ambar firmasıdır. Araçların yaşının büyük olmamasına, tam donanımlı olmasına ve istif düzeninin olmasına özen göstermekteyiz. Ambar, taşımacılığının en önemli noktası araçlardır. Araçlar tam donanımlı ve tam sistemlere sahip değil ise, işte o zaman işiniz de başarılı olamaz, yükleri zamanında teslim edemez, büyük bir sorun yaşarsınız, şirket olarak bir de bunun müşteri boyutu var elbette müşteriyi memnun değil de üzgün bırakmak en acı gerçeğidir işin. Bizler bu konulara çok önem veriyor, araçlarımızı herşeyden önce tutuyoruz.

Youtube kanalımız aracılığı ile bundan önce de müşterilerimize araçlarımız hakkında görseller paylaşmıştık. Şirket içerisinde ne oluyor ve hangi hizmet dönüyor ise bunları sizlere anlık bir vaziyette Youtube kanalımızdan aktarıyoruz. Web sitelerimizi Google, videolarımızı ve sosyal paylaşım ağlarımızı da Google Plus, üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Bodrum Ambar, Araç Tanıtım Videosu

Yukarıda ki videoda da gördüğünüz ve izlediğiniz üzere araçlarımızın tümü tam donanımlı ve araç takip sistemlerine sahip olmaktadır. Bu saye de yükleriniz sorunsuz bir şekilde adreslerinden yeni adreslerine doğru taşınıyor. Farkımızı araçlarımız ile görüp, taşımacılık ekipleri ile boyutlandıracağınız tüm çalışmalar tüm gün online bir şekilde aktif bulunmaktadır.

Bodrum Ambar, şirketleri olarak tüm çalışmaları ve tüm başarıları bizlere getiren ekiplerimize ve ekiplerimizin tamamladıkları projeleri bizlere ileten müşterilerimize, bu zamana kadar bizlerden hiçbir yorumlarını ve fikirlerini eksik görmeyen müşterilerimize yine her makalemizde olduğu gibi buradan da teşekkür ederiz. Bodrum Ambar, firması olarak tamamladığımız tüm çalışmalar, müşterilerimizin bizlere ilettikleri fikirler doğrultusunda başlamış ve yön kazanmıştır.

Bodrum Ambar – Araçlar Görselleri

Bodrum Ambar, Araç

Bodrum Ambar Araçları

BODRUM AMBAR

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar – Araç

Bodrum Ambarı

Bodrum Nakliyat Ambarı

BODRUM AMBAR, tam donanımlı şahıs ve kiralık araçları ile sizlere 7 gün 24 saat aralıksız hizmetler sunar. Bu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek bir işlem var oda müşteri temsilcilerimize ulaşmaktır. Geriye kalan herşeyi şirket olarak bizler tamamlıyoruz.