Firma Seçiminde Dikkatli Olun!

By | 22 Mart 2018

Piyasa da ne kadar kurumsal ve köklü firmalar varsa bundan sayıca kat kat fazla olan sahte, korsan firmalar da bulunmaktadır. Bu firmaların tek amacı kar etmek, bir dünya yük ile aracı kaldırmaktır. Yükleriniz araç içine sıkıştırılır ve yapıları bozulur. Kırılacak malzemelerin bu çalışma şekline göre kırılmaması mümkün değildir. Koliler ezilir, kırılacak tüm malzemeler kırılır, paletli ise yükünüz paletler de dağılır. Tek amaç araç da daha fazla yer açmak ve daha fazla yük almaktır. Tabi bir de bu aracın tam dolabilmesi için garajlarda 4 veya 5 gün beklemesi bulunur.

İnanır mısınız, bu düzensiz sistemi şehir içi nakliye ve şehir içi ambar taşımacılığında yapan firmalar bile gördük. Sadece bizim dile getirmemiz ile yada bizim şikayet etmemiz ile olacak işler değildir. Herkesin üzerine bir vazife düşüyor. Sektör kurumsal firmaları şikayet edecek, müşterilerimiz ise bu firmaları tercih etmeyecek ve daha çok araştıracaktır.

Bodrum Ambar, Uyarıyor!

Biz her ne kadar uyarı da bulunsak ve ilanlar da versek bu durum yeterince bir yankı oluşturmadı. Bizler de diğer firmalar gibi sadece işimizi yapmayı biliriz. Bu durum bizleri değil daha çok müşterilerimizi olumsuz yön de etkilemektedir. Aylarca emek verip ürettiğiniz bir malı, ürünü böyle bir firmaya teslim ederseniz, sizce bu ürünün sonu nasıl olur? Tüm emekler boşa, tüm vakit ve tüm verilen değerlerin hepsi boşa gider.

Uyarı Metni

Bodrum Ambar

Şirket olarak bizler uyarılar verir, bizlere ulaşan müşterilerimiz için de yönlendirmeler yaparız. Bizler diğer firmalardan farklıyız. Sizleri daha fazla düşünür, daha dikkatli yönlendiririz. Yönlendirmelerimizin tümünde sektör içerisinde geçirdiğimiz 21 yıl yer alır. Attığımız her adım deneyimler, tecrübeler ve bilinçli yapılır. Firmamızda hiçbir ezbere iş yapılmaz, hiçbir kusurlu adım atılmaz. Bizler için önemli olan etken sizlersiniz ve bizler de bunu en iyi şekilde yapıyoruz. Başarılı olmanın yolu çalışmaktan ve teknolojiyi yakın takipten geçer, bizler de bunu biliyor, farkımızı ortaya koyuyor, sizlere şirket farkımız ile destekler sağlıyoruz.

Uyarılarımızın tümü sizin içindir. Bizleri etkileyen pek bir unsur yoktur. Sizler aldanmayın, yanlış firmaları tercih etmeyin ve yükünüzü hasarlı bulmayın diye duyurular yapıyor ve sizler için dikkat çekiyoruz.

Ne Yapmalıyız?

Firma seçiminde yapmanız gereken en önemli nokta iyi bir araştırmadır. İyi bir araştırma sizleri iyi bir sonuca, kötü bir araştırma ise sizleri kötü sonuçlara götürür. Bunun bilincinde olmanız bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken büyük etkenlerden bir tanesidir. Göz ardı etmeden, tüm noktaları tek tek araştırarak yapabilirsiniz. Bunu yapacak bir vaktiniz yok ve bu yük acil ise tercih ettiğiniz firma için bir de referans isteyin. Bu da bir nevi kefil olayıdır. Sorun ile karşılaşınca referans sizlere yardımcı olabilir.

Dikkatli Okuyunuz

Dikkat Metni

Araştırmalarınızın sonucunda iyi veya kötü bir noktaya varıp varmadığınızı anlamak ise çok basittir. Kurumsal firmaların sabit telefonları, sabit ofis ve şubeleri bulunur. Bunlar ile birlikte de sizlere belgelerini ve evraklarını görsel olarak atabilirler veya ofislere geçtiğinizde sizlere gösterebilirler. Tüm evraklar ve belgeler tamam ise şimdi kurumsal şirketinizi tercih edebilirsiniz. Ne yapmanız konusunda bu metin ve bu bilgilendirme yeterli olacaktır. Okuduğunuz ve uyguladığınız takdir de eminiz ki sizlere birçok bilgi ve deneyim katacaktır. Bu bilgilerden kendinizi mahrum bırakmayın, bir gün sizlerin çok işine yaracaktır. Bundan eminiz.

Bodrum Ambar, firması olarak daha fazla ne yapmanız gerekiyor ise sizlere aktarıyoruz. Sizler de bu bilgiler ile yetinmiyor ve korsan firmalardan diliniz yandıysa bizlere ulaşın ve bir şikayet bırakın. Bizler bu şikayetleri topluyor, gerekli makamlara iletiyoruz. Bir elin nesi var iki elin sesi var, deyimi ile birlikte daha güçlüyüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir