Güvenceli Hizmetler

By | 31 Ocak 2018

Bodrum Ambar, Taşımacılık

Şirketimiz Bodrum Ambar, Türkiye geneline sunduğu hem Ambar hemde Nakliyat taşımalarını sigorta güvence destekli yapmaktadır. Yapılan her işlemi sigorta güvencesini dahil etmemiz, yüklerinizi tamamen güvenli bir hale getirmekteyiz. Bir koli de olsa yükleriniz komple bir fabrika yükü de olsa bizim için aynı değerdedir. Bizler her işe özen gösteriyor ve değer veriyoruz. Bu yüzden anlaşmalı sigortalı şirketlerimiz hemen devreye girer ve sigorta güvencesini dahil eder. Olası bir kaza durumunda yüklerinizin karşılığı aynı gün sizlere iade edilir ve 1 iş gününe yükünüzün değerini şirket sigorta hizmetlerinden talep edebilirsiniz. Bu tür ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek işlem müşteri temsilcilerimize sözlü bir imza bırakmaktır. Geriye kalan süreci bizler yakından takip ediyoruz.

Bodrum Ambar, Güvenceli Hizmetler

Muğla’ da başlattığımız bu büyük projeler artık faaliyete geçti ve hizmetler sunmaya başladı. İlk günden büyük bir ilgi ile karşılaşan faaliyetlerimiz daha fazla talepler almak için hizmet sürelerini uzatıyoruz. Kampanyalar ile birlikte şirketlerimiz 2018 yılında ortalama 186 gün indirimli ve güvenceli hizmetler sunacaktır. Bu indirim ve düzenlemeler belli bir ay ve belli bir gün içerisinde olmaktadır. Bu aylar yine bizlerin yönergeleri ile değil, sizlerin talepleri olan bir işlemdir. Hangi aylar için daha çok seferler oluyor ise onu düzenlemeye alıyoruz. Bunun ile birlikte bizler ile yaptığınız 2 – 3 ve 4 Ambar taşımacılığından sonra şirketimiz sizi kadrosuna dahil ediyor ve ekstra %10 indirimler de bu saye de alıyorsunuz.

Bodrum Ambar, İletişim

BODRUM AMBAR, hizmet noktalarında artışa gidiyor ve hizmet bölgelerindeki şubeleri çoğaltıyor. Bu noktalar ile gerçekleştirdiği tüm seferleri aynı gün teslim ediyor. Yükleriniz için Ambar bedellerinde ödemeleri yarı yarıya düşürüyor ve ödemelerde de tüm kolaylıkları sağlıyoruz. Gün, hafta ve aylık olarak sizlerden ödeme konusunda masaya oturuyor, hiçbir şekilde ödeme konusunda rahatsız edilmiyorsunuz. Nakit olmak ile birlikte banka havaleleri ile ödemeleri de tarafınızdan arz edilmektedir. Güvenceli hizmetlerimizden belirtmek istediğimiz nokta ise aslında evrensel bir terimdir. Şirket adına evrensel bir terimdir. Bodrum şehir içi ve Bodrum şehirler arası Ambar’ lar da yüklerinizi adreslerinizden alıyor, yine adreslerinize sigorta eşliğinde teslim etmekteyiz.

Kurumsal şirketimizin bünyesinde bulunan anlaşmalı şirketler bulunur.

Bu şirketler:

  • Sigorta firmaları
  • Araç takip firmaları
  • İstif firmaları
  • Yük taşıma ekipleri

Bodrum Ambar, hizmetleri

Bodrum Ambar, yukarıda bulunan özel kurumları bünyesine dahil etmeyi başarabilen kurumsal şirkettir. Sigortalarımız sayesinde yükleriniz sorunsuz taşınıyor, araç takip sistemlerimiz ile de 7 gün aktif bir şekilde yüklerinizi cadde cadde taşıyabilirsiniz, istif sistemleri ise en düzenli ve en gereksinimli bir hizmettir. Bu sistemler en özenli işleri kapsamaktadır. Yüklerinizin yol boyunca oynamaması, hasar görmemesi için bu gerekli bir sistemdir. Yük taşıma ekipleri de yine sorunsuz bir şekilde gerçekleşen ekip destek işidir. Yük taşıma ekipleri ile yükleriniz bizlere verdiğiniz titizlik ile sizlere teslim edilir.

Sizler de yukarıda ki tüm bu hizmetleri en uygun fiyata almak isterseniz şirketimiz, Bodrum Ambar, ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir