Hakkımızda

Bodrum Ambar – Hakkında

Bodrum Ambar, hakkında tüm detay ve bölüm, departman var ise hepsinin aktarımını, bilgilerini sizlere bu noktadan yapacağız. Sizler de bu makale aracılığı ile hem şirketimiz, hem araçlarımız, hem de hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Bizler sizlere almak istediğiniz tüm hizmeti sunuyor olacak, bunun ile birlikte sizlere bilgi aktarımını da yapacağız. Bu makale sonunda artık tüm bilgiye sahip, tüm detaya hakim olacaksınız. Her zaman sizler ile aynı yerde olmaktan gurur duyduk ve mutlu olduk. Yine sizler ile beraber, sizlere bilgi veriyor, şirketimizi tanıtıyoruz.

Hakkımızda – Bodrum Ambar

Muğla iline bağlı olan semtimiz Bodrum, merkezi konumu nedeni ile burada bir şirket açmak istedik. Yaz ve turizmin de büyük dalgalandırma yaşattığı bu konum üzerinde bir kurumsal firma ile çalışmak istedik. Bunu bizler başarabilir miyiz diye düşünürken, birden bu şirketin temellerini atarken kendimizi bulduk. Bu kadar kolay olmadı elbette ama sağlam alt yapımız ve yıllanmış tecrübelerimiz ile bunu kolay bir şekilde başardık. Olması gerekeni her zaman olması gerektiği gibi sunduk, yaptık ve tamamladık. Artık tamamen hazır konumda olan firmamız 1994 yılından bugünlere kadar ara vermeden, hız kesmeden, güncel bir vaziyette yüklerinizin taşımacılığını üstlenmiştir. Bu zamana kadar hiçbir kazası olmayan şirketimiz, bunu tecrübeli şoförlerine ve tam donanımlı 0 km araçlarına sahip olmakta olduğunu belirtir.

Firmamız Hakkında – BODRUM AMBAR

Yıllardır bu sektörün içerisinde olan Kurumsal şirketimiz üst düzey yöneticileri, sağlam kadrosu, bilgili müşteri temsilcileri ve sertifikalı yük yükleyici ekipleri ile sorunsuz bir taşımacılığı sizlere sunmaktadır. Tüm mükemmeliyeti sizlere, sadece piyasa fiyatı üzerinden sunmaktayız. Yaptığımız ekstra hizmetler ve ekstra km için hiçbir zaman üstüne fatura ekleyerek sizlerden ücret talep etmedik. Fiyatlarımız her zaman sabit ve günceldir. Her zaman için nereye olursa olsun yükler hakkında ve yük fiyatları hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Sizlere tüm bilgileri ücretsiz, tüm bilgiyi parasız ve tüm desteği maliyet talep etmeden gerçekleştirmekteyiz. Sektör içerisinde BODRUM AMBAR, firması olarak yıllarımızı verdik ve bunun karşılığını da aldık. Şimdi Muğla’ da zirve konumdayız. Sadece Muğla ilinde değil, Türkiye genelinde zirve konumdayız. Doğu – Batı – Kuzey – Güney demeden müşteri halkamıza ulaştığınız zaman şirketimiz hakkında tüm bilgiye sahip olmaktadır. Bunu görebiliyor, sizlerin de görmesi adına ekstra çalışmalar sarf ediyoruz. Kendimizi duyurmak, şirketimizi tanıtmak için belirttiğimiz gibi her zaman ekstra çalışmalar yaptık. Bazı şirketler gibi reklam, sponsorlar ve tanıtımlar değil, çalışmalar düzenleyerek, projeler bitirerek bunu gerçekleştirdik.

Hakkımızda olan hiçbir bilgiyi saklamıyor, sizlere açık bir şekilde Google aracılığı ile iletiyoruz. Kurumsal web sitemiz aracılığı ile de daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun ile birlikte şirket danışmanlarımızı arayabilir, müşteri temsilcilerimizden de destek alabilirsiniz. Bodrum Ambar, her zaman en iyi çalışmalar için var olmuştur. Sizler ile birlikte daha sağlam adımlar ile ilerlemek için beraberiz…