Hizmet Bölgeleri

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar, Hizmet

Şirket olarak herkesin kendi vizyonu ve misyonu bulunmaktadır. Bazı şirketler 81 il içinden kendilerine birkaç noktayı hedef alır ve bu noktalara araç gidiş ve dönüşleri ayarlar. Sektör içerisinde bulunan tüm firmalar bu alışkanlık ve düzeyi ile ilerlemektedir. Her firma için bu durum geçerli olmaktadır. Bizler bu alışkanlıkları değiştiriyor, tersine çeviriyoruz. Şirket vizyonumuz olarak bu durumdan hiçbir zaman hoşlanmadık ve beğeni ile karşılamadık. Bu yüzden vizyonlarımızın arasına böyle bir çalışmayı dahil etmedik. Elbette bizlerinde sürekli belli noktalara araç gönderdiği il bulunmaktadır. Fakat bunu alışkanlık haline veya bizler şirket olarak istediğimiz için değil, müşterilerimizin talepleri olduğu için böyle bir çalışmayı yapıyor olmaktayız.

Hizmet Bölgeleri:

  1. İstanbul
  2. Kocaeli
  3. Gebze
  4. Dudullu
  5. Tuzla
  6. Dilovası
  7. İzmit

Bodrum Ambar, şirketimiz yukarıda belirttiği 7 nokta için de her gün araçlar yönlendirmektedir. Buralar bizlerin hizmet noktaları değil, talep noktaları olmaktadır. Bunun arasında ince bir çizgi vardır. Bu yüzden dikkat ile uyarmak ve altını çizmek istedik. Hizmet bölgesi olayı farklıdır, talep noktası bölgeleri farklıdır. Bizler asla ve hiçbir zaman bir müşterimize aracımız o noktaya gitmiyor, terimini kullanmadık. Kim nereden ararsa arasın, aynı gün araçlarını yönlendiriyor ve ertesi güne teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. İşimize bu kadar bağlı ve alanımızda işte bu kadar güçlü ve iradeliyiz.

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar, kurumsal şirketleri yüklerinizi bir adrese talep etmez veya yol yarısından yüklerinizi iade etmez. Şirketimiz temelleri ve vizyonlarına göre çalışır ve teslimatlarını da bu hassasiyet ile gerçekleştirir. Yüklerinizi bizler adreslerinizden alıyor, yeni adreslerinizde de kapıya teslimat ile yapıyoruz. Tıpkı bir kargo firması gibi özenli ve geliştirmeli çalışıyoruz. İşlerimizin ve teslimatlarımızın tümü hassasiyet ve şeffaflık doğrultusunda ilerler. Bu yüzden Muğla ilinin en çok tercih edilen firması konumundayız. Şirketimizin Bodrum ilçesinde olması sadece bu ilçe de veya Muğla‘ nın ilçelerine sunduğumuz anlamına gelmemektedir. Bodrum Ambar, firması tüm hizmetlerini Türkiye’ nin ülke çizgisinin olduğu her noktaya gittiğini ve bu noktalar için de faaliyet gösterdiğini bu makalemiz üzerinden sizlere belirtmek isteriz.

Kurucusu ve yöneticisi tarafından bir donanım ve ekipman özelliğine sahip olan şirketimiz BODRUM AMBAR, yaptırımları ve çalışmaları ile müşterilerinin memnuniyetlerini toplamaya devam ediyor. Bir işi başarılı sayabilmemiz için o işten sizleri memnun bırakmamız gerekmektedir. Memnun kalmadığınız tüm çalışmalar bizler için geçersiz bir projedir. Bu yüzden sizlerin memnun kalması bizler için büyük bir önem arz etmektedir. Şirketimizi, bizleri ve bizlerin araçlarını tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…