Hizmetlerimiz

Bodrum Ambar, Neler Yapıyor

Türkiye geneline sunduğumuz genel bir hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimiz A’ dan Z’  ye her yükü kapsamaktadır. Nakliyat yükleriniz için Nakliyat araçları, Ambar yükleriniz için de Ambar araçlarımız devreye giriyor. Burada ki seçimi her zaman olduğu gibi yine sizlere bırakıyoruz. Bir marka veya bir kuruluş göstergesi gibi sizlerin talepleri ne ise bizler de o doğrultu da sizlerin taleplerini adım adım ve harfiyen yerine getiriyoruz. Eksiklik yok, hata yok ve yanlışa yer yok. Tamamen talepler doğrultusunda taşıyor, geliştiriyor ve sizlere takdim ediyoruz. Bodrum Ambar, bir kuruluş nişanesi olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Bodrum Ambar – Hizmetleri

Tarifelerimiz

Bodrum Ambar, kendine ait araçları ile Türkiye 81 il ve tüm ilçelerine yönlendirmeler yapmaktadır. Taşımasını yaptığımız tüm yükleriniz için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Geriye kalan tüm sorumlulukları şirket temsilcileri ve yöneticiler olarak bizler üstlenmekteyiz. Hizmet listemiz ve hizmet listesi için araçlarımızın sizlere aktarımlarını yapacağız.

Bodrum Ambar, Yükleri:

  • Komple yük taşımacılığı – Tam donanımlı araç ekiplerimiz ile
  • Parsiyel yük taşımacılığı * Parça toplayan özel araçlarımız ile
  • Fabrika yük taşımacılığı – Fabrikaların istediği standartlara göre araçlar ile
  • Palet ve paletli yük taşıma – Yükünüzün istifini bozmayacak araçlar ile
  • Evden eve taşıma – Asansörlü araçlar ile
  • Çuval ve koli taşıma – Ambar araçları ile
  • Konteyner taşıma * Açık araçlarımız ile
  • Ağır ve Geniş yük taşıma – Lowbed araçlarımız ile

BODRUM AMBAR, yukarıda bulunan yükleri karşılığında yer alan araçlar ile taşımaktadır. Bu araçlar ise kamera sistemlerimiz ile kaplı ve donanmalı olmaktadır. Yükleriniz tüm gün  gece ve gündüz olmak üzere gözünüzün önünde olacaktır. Bu hizmetleri sadece sizler istediğiniz ve sadece sizler talep ettiğiniz için sizlere aktarıyoruz.

Hizmet Noktaları:

Bodrum Ambar, kurumsal firmaları olarak müşterilerimize her zaman kurumsal ve tam belgeli hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetler güncel ve aktif bir vaziyette sizlere sunulmaktadır. Öncelik noktalarımız bulunmaktadır. Bu noktalar da bizlere göre değil, sizlerin talepleri doğrultusunda oluşan noktalardır. Bu noktalara tüm gün araçlar isteyebilir, bu noktalardan geri dönüşler için de yine firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

  1. İstanbul / Tüm İlçeleri
  2. Kocaeli  / Tüm İlçeleri

Bodrum Ambar, Hizmetleri

Yukarıda belirttiğimiz 2 il ve bu illerin tüm ilçeleri bizlerden tüm gün araç girişi gerçekleşmektedir. Sizler de bu noktalar için bizlerden araçlar talep edebilirsiniz. Sadece bu il ve ilçeler için değil aynı zaman da 81 il içinde güncel bir hizmetimiz bulunuyor. İrtibat olarak sizleri müşteri temsilcilerimize aktaracağız. Gerekli bilgiler alındıktan sonra aracın sizlerin talep ettiği adreslere gelmesi sadece ve sadece 15 dakikadır. Bu yıldızlı başarıyı sizler de görün ve sizler de deneyin.

Bodrum Ambar, tüm çalışmalarını gururla sunar.