Muğla Bodrum Ambar Firmaları

By | 26 Mart 2018

Ambar hizmetlerimizden bir tanesini de Muğla ilinde başlattık. Bu ili tercih etmemizdeki sebep ise yaz aylarında burası hareketli bölgelerden biri oluyor ve en çok nakliye ihtiyaçları ve ambar ihtiyaçları burada gerekmektedir. Bizlerde bu zamana kadar nerede ne eksik ve ne yapılması gerekiyor ise o noktalara çalışmalar düzenledik. Ambar hizmetlerine en çok bu bölge ihtiyaç duyduğu için yine firmamız bu konumu tercih etmektedir.

Ambar

Bodrum Ambar

İl olarak Muğla ilçe olarak Bodrum konumu firmamızın bulunduğu ofis noktalarıdır. Bu noktalardan müşterilerimize araçlar yönlendiriyor ve destekler sunuyor. Projeli hizmetlerimiz, yardımlarımız ve kampanya indirimlerin tümü adresten adrese gerçekleşirken firmamız yine çalışmalara ara vermeden yük taşımacılığına devam ediyor. Kış ayları başlayınca durağan bir sürece giren şirketimiz, araçların ve ekiplerin bir bölümünü yurt geneline dağıtmaktadır. Bölge bölge, aşama aşama her bölgenin sezonları farklı olmaktadır. Bu yüzden sezona ve mevsimlere göre hareket etmekteyiz. Yaz ayları için ege ve Akdeniz bölgesi yoğun bölgeler olmaktadır. Kış mevsimleri içinde Karadeniz ve doğu Anadolu bölgesi hareketli olmaktadır.

Ambar hizmetlerinde en iyi hizmeti sunmanın tüm şartlarını  ve kurallarını bilmekteyiz. Bu yüzden size nerede ve ne zaman hangi hizmeti sunacağımızı bilmekteyiz. Sizler de tercihlerinizi doğru firmadan yana tercih edebilirsiniz.

Ambar Firmaları

Ambar firmalarının ilk sırasında ege bölgesinde açtığımız firmalar getirmektedir. İl olarak konum Muğla merkez de tutmaktayız. Merkezi ofisimiz burada yer alır. Araçlarımız ve garajlarımızın tümü de Bodrum ve il çıkışında yer almaktadır. Araçları ve garajları birbirlerine yakın tutarız. Bu sayede bizlerden araç bekleyen müşterilerimiz, iki listeden birinden hemen araç talep edebilecektir.

Eski dönemlere istinaden daha dikkatli ve daha düzenli hizmetler yapabilen şirketimiz,  20 yıllık tecrübesini tüm işlerde konuşturuyor ve başarıya kucak açıyor. Azim ve istikrarımızın peşinden her zaman başarı geldi. Yıllardır çizgimiz değişmedi, bundan sonra da değişmeyeceğinin garantisini sizlere verebiliriz. Uygulama olarak yazılım programlarını tercih eden firmamız, araç takip listesi, hangi araç nerede? Hangi araç daha uygun? Hangi araç yüklemeye müsait? Bu ve buna benzer tüm soruların yanıtını bir yazılım üzerinde kurduk ve tek bir tıklama ile hepsini kontrol altına alabiliyoruz.

Hızlı bir ambar taşımacılığı için aynı zaman da güven vermesini istiyorsanız sizlere tavsiye edebileceğimiz firmanın web site adresinde yer alıyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir