Şirketimizden Haberler

By | 12 Mart 2018

Bodrum Ambar, kurumsal şirketleri kurulduğu ilk günden bu zamanlara kadar tam 24 yılını geride bıraktı. Bugünlere gelene kadar çok zorlu süreçten geçti. Teknolojinin bu kadar ilerlemediği dönemler de taşımacılık işinin içerisinde olan firmalar, kurumlar ne demek istediğimizi az çok tahmin edebilirler. Şimdi ise bu işler artık daha kolay ve yolunda ilerliyor. Sorunsuz, sıkıntısız ve tek bir tuşlama ve tıklama yaparak, ambar işlerinizi çözebiliyor hale geldik.

Bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışmaların türü ve nasıl yapılır işleminden geçişlerinin her biri sizin talepleriniz doğrultusunda sizlerin yönlendirmeleri ile gerçekleşti. Sizler ne talep ettiyseniz, şirketimiz anında karşıladı. Firmamız hayal edin kısmını sizlere, çalışma kısmını, gerçekleştirme kısmını ise kendisine almıştır. Bu 24 yıldır değişmedi ve değişmeyecek olan bir bütün ve bir ilkedir. Bundan sonrasında da bu şekilde ve bu profilde ilerleyecek olan çalışmalarımız ve hizmetlerimiz, yenilikleri ile güçlenecek, hızı ile kendinden kısa süre de söz ettirecektir. 2018 Yılının ve 2019 yılının teknolojisini şirket olarak Bodrum Ambar, taşımacılığa uyarlıyor, aksama sorun yaşamadan hızlı, güvenilir ve titiz bir şekilde tüm işlerinizi çözüyoruz.

Muğla ilimizde iki tür çalışma sistemleri bulunur. Bunlardan bir tanesi şehirler arası taşımacılık, bir diğeri ise şehir içi taşımacılıktır. Şehirler arası taşımacılık işlerinde şirketimiz aldığı yükleri 24 saat içerisinde yani 1  iş günü içerisinde teslim etmektedir. Türkiye’ nin neresinde olursanız olun bu kavram değişmez, bir bütündür. Şehir içi taşımacılıkta ise bu durum biraz daha farklıdır. Mesafe yakın ise aynı saat içerisinde değil ise maksimum 2 saate yükleriniz yeni adreslerinde teslim ve hazır halde oluyor.

Sorun Varsa Çözüm Firmamız

Hem şirketimize, hem de firmamıza sonsuz derece de güveniyoruz. Alt yapılarımızın sağlamlığı, belirlenmiş kadrosu ve zenginleştirilmiş departmanları ile bir hizmet kapısını daha ardına kadar açıyoruz. Bu zamana kadar bozmadığımız birlik ve beraberliğimizi yeni nesil ve yeni çalışmalara taşıyoruz. En zor zamanlar da bile çizgimizi bozmadık, düzeyimizi koruduk ve ilkelerimizden hiçbir zaman şaşmadık. Bu yüzden il konumu ve ilçe konumu ile firmamız en çok tercih edilenler arasında yerini alır.

Sizlere sadece web aracılığı ile değil, aynı zaman da video kanalları aracılığı ile de ulaşım sağlıyoruz. Bu sistemlerimiz sayesinde şirketimiz, araçlarımız ve departmanlarımız hakkında görsel bilgiler edinebiliyor, daha fazla ve daha akıcı bir bilgiye sahip oluyorsunuz. Haftalık paylaşımlar yapıyor, sizlere sunumlar düzenliyoruz.

Bodrum Ambar Tanıtım Videosu

Bodrum Ambar, firmamızın yönlendirdiği, çalıştığı ve sahip olduğu kiralık, piyasa ve tüm öz malı araçlarına video da izleyerek görebilirsiniz. Bu araçlar ile yüklerinizi adreslerinizden alıyor, yeni adreslerinize aynı gün için de teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir