Bodrum Ambar

By | 5 Mart 2018

Muğla iline bağlı olan ilçemizde yer alan Bodrum semtimizde geliştirdiğimiz Ambar, hizmetleri şimdi Türkiye’ nin her bölgesine hizmetler sunmaktadır. İlk hizmetlerimiz sadece Bodrum ilçesi için geçerliydi, zamanla hizmetlerimiz ve bölgelerimizin sayısını artırdık ve artık tamamen Türkiye’ nin hizmetine girdik. İlk hizmete girdiğimiz zaman MUĞLA AMBAR, olarak hizmet sunan şirketimiz, kendini büyüterek ve geliştirerek ikinci hizmet noktasını devreye geçirdi. Bu saye de hem Muğla Ambar, hem de Bodrum Ambar, faaliyetleri meydana gelmiş oldu.

BODRUM AMBAR

Bodrum Ambar, firmaları ve şirketleri sizlerin daha kaliteli ve daha hızlı hizmetler almanız adına her geçen gün değişim ve güncelleme yapmaktadır. Bu güncellemeler araçları, hizmetleri ve tüm departmanları kapsamaktadır. 2018 Yılına ait çalışmaların tümü artık hizmet almaktadır. Daha şimdiden 2019 yılının hazırlıklarını yapan şirketimiz, bir kaç teknolojiyi de şirket üzerine tasarlamaya başlamıştır.

Parça ve komple yükler için tam donanımlı ve tam zamanlı araçlarımız bulunur. Bu araçlarımız ile sizlere beklediğiniz hız ve titizlikte bir çalışma yaparız. Bodrum Ambar, firmaları ile yapacağınız tüm çalışma, taşımacılık ve bilgilendirme servisleri sizler için 7 gün 24 saat olacak şekilde hizmetler sunmaktadır.

Bodrum Ambar ve Ambarı

Bodrum Ambarı

Muğla ilimizde toplam 13 tane ilçe bulunmaktadır. Bunların çoğu merkezi konuma yakınken, bazıları ise merkezi konumlara oldukça uzak durumdadır. Bizler ise her ilçe için tek bir şirket Bodrum Ambar, adı ile hizmetler iletmiyor, uzaklık terimi vakit kaybına neden olabilecek konumlar için yeni şubeler açıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir taşımacılık için öncelikle zamandan kar etmemiz gerekir. Bunu bizler kurumsal firmalarımız ile başarıyoruz. Merkezi konuma 15 km uzaklıkta olan ilçeler için o semte özel yeni Ambar firmaları açtık. Bu firmalar ile hızlı bir hizmet sağladık.

Bodrum Ambar, firmalarına ait olan araçların tümü tam donanımlı sistemlere ve tam ekipmanlı sistemlere sahip olmaktadır. Bu saye de hız artar, güven artar, zaman kaybı azalır, maliyet ise yarı yarıya düşer. Bu metinden de ve hizmetlerimizden de anlayacağınız üzere sadece sizler için gelişiyor ve geliştiriyoruz.

BODRUM AMBARI

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar

Bodrum Ambar firması ile Bodrum Ambarı firmaları aynı denk firmalardır. Biri sadece komple yük taşımacılığı yaparken, diğer firma parça ve Ambar yüklerinizi taşır. Yükler karışmasın, vakit kaybı olmasın diye ayrılan bu sistemler aslında tek bir firmayı temsil etmektedir. Bodrum Ambarı, hizmetlerini genel de Ambar yükleri, parça yükleri, koli yükleri, çuval yükleri ve evden eve yükleri için araçlarını hizmete sunar. Diğer şirkette ise bu unsur tam tersidir.

Bodrum Ambarı, Türkiye geneli üzerinde en çok tercih edilen Ambar firması olmayı başarmıştır. Açık ve kapalı araçları sistemli ve düzenli çalışan ekipleri, organize plan ve projeleri bu iş için oldukça uygun olduklarını göstermektedir.

Bizler aynı merkezi noktalardan sizlere, müşterilerinize her alan da hizmet etmek için bulunuyoruz. Talep anında bizler ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir